Litoměřice

Pomáhají nám

Chceme poděkovat všem lidem, kteří nás podporují finančně i hmotně, dlouhodobě i jednorázově. Bez pomoci široké veřejnosti bychom nemohli poskytovat našim dětem tak kvalitní a všestrannou péči, jako nyní.

Velký dík patří městu Litoměřice, které nám vyšlo maximálně vstříc a poskytlo krásnou budovu se symbolickým nájmem na 30 let.

O vznik Klokánku se velkou měrou zasloužil pan RNDr. Alexandr Vondra, který zprostředkoval Klokánku propůjčení služebního Roomstrera a finanční dar od JaT a pravidelně Klokánek podporuje finančně i materiálně ze svého nadačního fondu Kalich.

Velmi si vážíme dlouhodobé a významné pomoci firmy Anette, která pravidelně a dlouhodobě pořádá květinovou show spojenou s dražbou květin. Výtěžek putuje Klokánku, který si díky tomu může obnovit vybavení a dětem nakoupit sportovní potřeby atd. Květinová show je také skvělý zábavný pořad, který by komerční televize mohly závidět!

Dlouhodobou spolupráci s námi navázala 1.KPŠA, jejíž žáci v rámci výuky získávají reálný finanční grant, z něhož potom organizují pro naše děti zábavný den na koních. Děti i tety se na koňskou farmu velmi těší a je to pro všechny zúčastněné velký zážitek – viz. Fotogalerie.

Klokánek dlouhodobě podporuje i spisovatelka a mecenáška paní Martina Formanová, která pravidelnou měsíční částkou podporuje činnost zejména starších dětí v Klokánku.

Hladit si přímo na zahradě velblouda nebo lamu mohou naše děti díky Oper o.s., Organizace přátel eko-rozvoje, paní Kamily Dudkové, která provozuje minizoo a uspořádala pro nás také výstup na horu Říp spojený. Vítěžek putoval rovněž ve prospěch Klokánku.

Po celé chodbě několik let skotačili krásně namalovaní Klokánci výtvarnice, iluustrátorky a profesorky místního gymnázia paní Vendulky Žaludové. Kvůli reformě jsme je museli schovat, ale všichni víme, že jsou tu s námi!

Skluzavku do zahrady a mnoho dalších věcí včetně cenných kontaktů a dalších mecenášů nám věnovala a zprostředkovala paní Mirka Slámová.

Textilní obrázky a polštářky dělají obrovskou radost všem dětem. Pravidelně nám je posílá výtvarnice paní Ivana Knapová

Velký dík patří i firmě YATE, která ač z jiného kraje, náš Klokánek pravidelně podporuje a díky ní každoročně přilepšujeme dětem na Vánoce.

Zaručeně velkou radost mají děti z krásného oblečení od C&A Ústí n.L.

Světelnou pohodu a krásné osvětlení máme díky dlouhodobé přízni firmy K&V elektro pana ing. Kozáka. Moc děkujeme!

Krásné obrazy od paní Petry Košárkové mohou obdivovat nejen děti našeho Klokánku, ale jeden dělá radost i naší mecenášce p. Formanové ( viz. Fotogalerie)

Krásnou zahradní chatku nám věnovala firma Fase, pana Jana Šupa.

Nové kvalitní lino na schodech v chodbě máme díky panu D. Sadilovi a fi Gertabau

Všechny naše děti spí v krásných postelích z přírodního dřeva, které nám zdarma vyrobilo truhlářství pana Martina Švambery.

Počítače a také jízdní kola a další věci nám věnoval pan Michal Klečka a jeho firma 4Wifi.

Dlohodobě nás finančně podporuje i pan ing. Pavel Elias, Měřičský ústav- spolek zaměstnanců, fi Citus, lékárna U katovny, Energia Holding, ing. Miroslav Plíhal, Kiwanis klub a p. Ivana Grimmová, paní Marta Lihmová, pan Richard Balous, nábytek Kodýtek, pan Vladimír Münz , zaměstnanci fi Johnsons Controls Roudnice a mnoho dalších.

VŠEM MOC DĚKUJEME!

Přihlášení